Türkçe      English
Sosyal Ağ

Üyelerin sosyal ağa girdiklerinde ilk karşılaştıkları bölüm ortak panodur. Bu panoda diğer üyelerin paylaşımları ile dernek paylaşımları görünmektedir. Kullanıcılar bu kısımda yazı, resim, video ve her türlü dosyayı paylaşabilirler.


Üyeler, sosyal ağ üzerinde profil bilgilerini, özgeçmişlerini, özel ilgi alanlarını anlatan ben kimim bölümünü, fotoğraflarını ve videolarını güncelleyebilir, eklemeler ve çıkarmalar yapabilirler. Ayrıca kullanıcılar sadece kendilerinin ulaşabileceği fotoğraf, video, sunum ve diğer dökümanlarını bana özel bölümünde depolayabilirler.


Kullanıcılar, düzenlenen canlı konferanslara sosyal ağ üzerinden erişebilir, online tv bölümünden videoları, sunu merkezi bölümünden slayt gösterilerini izleyip ilgililere sorularını yöneltebilirler. Hastane İnfeksiyonları Dergisi’nin güncel sayılarına sadece dernek üyelerinin erişimine imkan tanıyan sistem sayesinde, dergiye sosyal ağdan direk ulaşabilir, anketlere katılıp görüşlerini belirtebilir, anket sonuçlarını inceleyebilir, oyun ve eğlence bölümünde günün stresini atabilir, sosyal hayatın olmazsa olmazı pek çok aktiviteye katılabilirler.


Aynı zamanda üyeler gruplar oluşturabilir ve kurulmuş bir gruba katılabilirler. Böylece ister okul arkadaşlarıyla, ister aynı konuda çalıştıkları meslektaşlarıyla, isterlerse de aynı hobileri paylaştıkları kişilerle daha yakın iletişim içerisinde olabilirler.
Copyright © 2000-2011 •  hider.org.tr  •   Türk Hastane İnfeksiyonları ve Kontrolü Derneği
Designed & Developed by